Kolekcja drzwi PREMIUM PLUS to kolekcja dla najbardziej wymagających klientów. Głównymi cechami tej kolekcji jest nowoczesna elegancja i mistrzowskie wykonanie.

Estetyka połączenia drewna, szkła a także przy wielu wzorach stali nierdzewnej INOX nadaje drzwiom PREMIUM PLUS wyjątkowego i innowacyjnego charakteru. Pięciopowłokowy system malowania PROTECT wykorzystywany w kolekcji drzwi PREMIUM zapewnia trwałość kolorów oraz doskonałe zabezpieczenie drewna.

 

 

ZABEZPIECZENIA ANTYWYWAŻENIOWE

Zmiana jest spowodowana dbałością o podniesienie standardu bezpieczeństwa naszych drzwi. Nowe zabezpieczenia są bardziej masywne i zajmują większą powierzchnię dzięki czemu będą stanowić skuteczniejszą ochronę antywłamaniową.

 

RAMKA TERMICZNA

Ramka, która oddziela układ dwóch tafli szkła, który ma zapewnić zwiększenie efektu ciepłochłonności. Materiał, z którego wykonana jest ramka pozwala na prawie 1000 krotnie lepszą izolację od zimna niż aluminium oraz do 70% utrudnia kondensację wody na szybach.
 
Zalety i korzyści zastosowania:
1. Oszczędność energii (do 20% mniejsze straty ciepła),
2. Komfortu (najwyższa temperatura powierzchni szyby),
3. Estetyka i żywotność,
4. Łatwość przetwarzania ( system połączeń i przystosowanie do gięcia),
 
Wprowadzenie ramki termicznej niejako wymusza dodatkową zmianę w konstrukcji dostawek o grubości 82mm. Stosowany będzie dla nich pakiet dwuszybowy jednokomorowy. Modyfikacja nie spowoduje zmian w wartościach przenikalności cieplnej. W dostawkach do drzwi gr.100 pakiety pozostają dwukomorowe.

 

FREZOWANIE SPŁAWU DOLNEGO

Frezowanie spławu dolnego spowoduje , że cała powierzchnia skrzydła będzie w jednej płaszczyźnie. W dotychczasowym standardzie spław dolny odstawał od powierzchni skrzydła.

 


ZMIANA KSZTAŁTU RAMKI W OŚCIEŻNICY

Do tej pory ramka miała kształt zaokrąglony. Teraz niniejsza ramka będzie miała regularny kształt.

 

 

Więcej przykładów dostępnych jest na naszym blogu dostępnym tutaj.